Galatasaray kopenhag maç yorumu Mert AYDIN

Sevgili okuyucu Galatasaray tabii ki farklı kazanır. Karşı takım sahada 11 kişi. Tamam ama Galatasaray kaç kişi? Ben en az 15 saydım. Sağ tarafta Eboue var. Bir bakıyorum ondan bir tane daha var gitmiş basketbolcu gibi ceza alanına penetre ediyor. Melo’yu görüyorum orta sahada topa kafasını sokarken. O da ne? Melo’dan bir tane de biraz ileride gol atan var. Burak kale önünde gol kaçırıyor.

Aaa o pres yapan, sahayı enlemesine deparla geçen klonlanmış hali mi? Çakma sol bekler arasına giren Dany bir yanda top çıkarıyor, bir yanda rakip ceza alanına yakın bir taç çizgisinde topu söküp asist yapıyor.

Juventus final maçı olabilir

Galatasaray, Mancini geldiğinde bu yana en iyi futbolunu oynadı dün gece. Kalesinden en uca kadar herkes farklıydı. Hatta kenarda Mancini bile. Fatih hoca döneminin ilk 15 dakika Arena presi yeniden sahnedeydi. Kopenhag ne olduğunu anlamadan presi yedi ve yenik duruma düştü. Bu kadar yürekten, bu kadar istekli oynayan takım zaten daha yetenekli olan tarafsa sonuç bellidir. Mancini’nin sıkıntısı belli. Avrupa’da istediği kadroyu kurabiliyor. Dün gece sahada 8 yabancı vardı. Şimdi ligde bu oyuncuların ikisi olmayacak. Olmayanların yerine sahaya çıkacak yerliler belki de Galatasaray’ın ligdeki kaderini belirleyecek. Eğer Kopenhag’da Galatasaray 3 puan alırsa Mancini’nin dediği gibi Juve maçı final olur ve hatta beraberliğin yetebileceği bir final haline gelir.

 Post details 

  • admin-photo
  • admin
  • Macskoru.com İnternet'ten Canlı İddaa Maç Sonuçları Takip Siteniz...
Categories: Genel
Tags: No Tags
Published on: 24 Ekim 2013

 Leave a comment 


 © 2019 - Macskoru.com | İdda